VENKOVNÍ CVIČENÍ SE SVIŠTĚM

Chceme poděkovat všem rodičům, kteří nám vyjádřili svou podporu v naší činnosti. Vaše vzkazy, emaily, zprávy a pozitivní hodnocení, nás udržují při vůli připravovat pro děti další programy. 

Neustále monitorujeme situaci v ČR. V současné době bohužel nemůžeme počítat s provozem vnitřních prostor na AC BALUO (minimálně do července 2021). Proto nám dovolte Vás informovat, o našem záměru vyplývajícího z aktuální epidemilologické situace v ČR.

 Aby se děti mohly opět hýbat a cvičit, tak jsme pro ně připravili 

VENKOVNÍ CVIČENÍ SE SVIŠTĚM

Na cvičení se můžete přihlásit zde:

(Ukončení možnosti přihlášení na daný den je vždy 5 hodin před začátkem cvičení)

  • Dle nařízení vlády a s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci dojde od úterý 11.5.2021 k otevření venkovního cvičení.
  • Toto cvičení bude pro Vaše děti ZDARMA (více viz. níže kompenzace za cvičení), ale oceníme, pokud se rozhodnete nás podpořit (finanční prostředky použijeme na odměny pro trenéry, pronájem plochy a materiál). Přispět můžete níže. Stačí jen vybrat částku nebo nám ji můžete zaslat na náš transparentní účet.
  • V našem návrhu se snažíme zohlednit Vaše zájmy a zájmy Vašeho dítěte, kdy nepřicházíte o cvičení, ale přitom budete moct navštěvovat naše cvičení venku.

Vyberte částku, kterou chcete podpořit přípravku Svišti v pohybu:

Transparentní účet na podporu přípravky Venkovní cvičení se svištěm:
2101 652 891/2010

(do předmětu uveďte text: Dar – Venkovní cvičení se svištěm)

Cvičení bude probíhat za těchto podmínek:

  1. Kde budeme cvičit –  na venkovním vymezeném sportovišti v areálu Lanového Centra Proud Olomouc (cvičení probíhá za dodržení podmínek, na 1 sportujícího připadá alespoń 15 m2 plochy sportoviště);
  2. Jak budeme cvičit: děti budou rozděleny do skupin po 10, celkem na jedno cvičení je kapacita 40 míst
  3. Co musíme ještě splnit: ATOMIKA, z.s., organizující “Venkovní cvičení se svištěm”  povede evidenci osob účastnících se sportovní přípravy pro potřeby případného epidemiologického šetření;
  4. Kdy bude probíhat cvičení: cvičení bude probíhat ve dnech úterý, středa a čtvrtek, ve dvou termínech od 16:00-16:50 a od 17:00-17:50
  5. Za jakých podmínek se cvičení ruší: v případě nepříznivého počasí se cvičení ruší, z důvodů nepříznivých epidemiologických podmínek  
  6. Co musíte doložit před cvičením: účastník sportovní přípravy před zahájením sportovní přípravy doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce o neexistenci příznaků onemocnění COVID. U dětí školou povinných, čestné prohlášení, že ve škole absolvoval COVID antigenní test, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem. Vzor ZDE.
  7. Co s sebou: venkovní oblečení a obutí dle počasí, pití, dobrou náladu a radost z pohybu.

Dále platí, že subjekt organizující sportovní přípravu prokázání podmínek kontroluje a účastníkovi, který nesplní podmínky podle výše uvedených bodů NEUMOŽNÍ ÚČAST NA CVIČENÍ.

Sledujte náš FCB a webové stránky.

Na cvičení se můžete přihlásit zde: 

(Ukončení možnosti přihlášení na daný den je vždy 5 hodin před začátkem cvičení)

Kompenzace za neodchozené hodiny (září 2020 – leden 2021)

V roce 2020 neproběhlo 14 hodin z důvodu pandemie COVID19. Tyto hodiny budou převedeny na cvičení od září 2021 – leden 2022. Organizaci roku a možnost případného  přesunu ve skupinách aktuálně řešíme. Další informace Vám zašleme emailem a budou zveřejněny na stránkách www.svistivpohybu.cz

Děkujeme Vám za Vaše emaily s projevy důvěry a podpory. Přejeme pevné zdraví a nervy. Budeme se těšit na Vás a Vaše děti.

Tým Svišti v pohybu